تهیه طرح توجیهی ،از ضررهای هنگفت مالی و اعتباری جلوگیری می کند.هر ایده ای تا روی کاغذ ریز نشود قابلیت اجرا پیدا نمی کند

مراحل پرورش زالو - اموزش پرورش زالو -هزینه راه اندازی پرورش زالو + طرح توجیهی

مراحل پرورش زالو - اموزش پرورش زالو -هزینه راه اندازی پرورش زالو + طرح توجیهی

برای شروع کار پرورش زالو قبل از هر کاری کسانی که می خواهند این کار را شروع کنند حتما سوالاتی دارند که بهتر است قبل از شروع به کار بدنبال جوابی صحیح برای سوالات خود باشیند.

سوالاتی از جمله اینکه :

پرورش زالو به چه میزان سرمایه اولیه نیاز دارد؟

سود پرورش زالو چقدر است؟

بازار فروش زالو به چه صورت است ؟

آیا می توان پرورش زالو را  در منزل انجام داد؟

غذای زالو را از کجا تهیه کنم؟
آموزش پرورش زالو
و بسیاری سوالات دیگر
پیشنهاد ما به شما علاقه مندان به کار پروش زالو اینه که حتما قبل از هر گونه کار عملی این سوالات و سوالات دیگر از این قبیل را برای خود لیست کنید و تحقیق و جستجو کنید تا جواب دقیق و منظقی برای تک تک سوالات خود در زمینه پرورش زالو بدست آورد , بعد ز اینکه جواب سوالات را بدست آوردید ,
اگر بتونید برای این سوالات جوابی پیدا کنید مطمئن باشید وقتی که کار پرورش زالو رو راه اندازی کنید سود بیشتری خواهید برد و به مراتب ضرر کمتری خواهید داد.

فیلم پیشینه و خواص زالودرمانی 1 را از دست ندهید
 
 


هزینه راه اندازی پرورش زالو
در شروع کار برای راه اندازی  کار پرورش زالو به یک مکان مسقف و تمیز با حداقل زیربنای 60 متر مربع نیاز دارید.  سرمایه ای که برای تجهیزات و وسائل مورد نیاز لازم دارید حدودا  بین 4 تا 6 میلیون تومان هزینه در بر دارد و هزینه زالویی که باید تهیه شود چیزی در حدود 14 میلیون تومان می باشد.البته اگر قصد دارید کار پرورش زالو را در خانه انجام دهیدباا سرمایه کمتری هم می توانید شروع کنید.

اگربه کار پرورش زالو علاقه مند هستید، شما باید لارو زالو یا همان بچه زالو را خریداری کنید و آن ها را به مدت ۶ تا ٨ ماه  نگهداری کنید و در طول اين مدت ٣ بار نیز به زالو ها غذا دهید . بعد از گذشت این مدت زمان، زالو ها به اندازه متوسط پزشکی رسیده و آماده عرضه به بازار می شوند و می توانید با سود تقریبی حداقل  ۶۰ درصد زالو ها را بفروشید.

فیلم پیشینه و خواص زالودرمانی 2 زالو
 

سود 60 درصد یعنی اینکه هزینه ای که شما برای اینکار می کنید 60 % هزینه هاتون حتما برگشت داره و اگر کار پرورش ما از حد مطلوب بهتر باشه این 60 درصد به مراتب بیشتر میشه.

 

شماره تماس دکتر یعقوبی در خصوص پرورش زالو
09130009976

و این یعنی سود بیشتر

 

 

حتما ببینید :دانلود طرح توجیهی پرورش زالو pdf +ورد جدید ویرایش سال 95


طرح توجیهی پرورش زالو,مراحل پرورش زالو,طرح توجیهی پرورش زالو pdf ,آموزش پرورش زالو در خانه,سرمایه لازم برای پرورش زالو,هزینه راه اندازی پرورش زالو,سرمایه اولیه پرورش زالو,بازار فروش زالو,سود پرورش زالو

 

 

 

 

 

نویسنده

سمیه ملکی
قیمت:   رايگان

جهت سفارش طرح توجیهی با خانم مهندس ملکی تماس بگیرید.(09015516984)

ممکن است از این مطالب خوشتان بیاید

مطالب مرتبط
معرفی دوستان و همکاران

دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه