تهیه طرح توجیهی ،از ضررهای هنگفت مالی و اعتباری جلوگیری می کند.هر ایده ای تا روی کاغذ ریز نشود قابلیت اجرا پیدا نمی کند

طرح توجیهی باغ تالار عروسی و باغ رستوران | هزینه ساخت تالار عروسی 1400

معرفی طرح توجیهی باغ تالار عروسی و باغ رستوران نگارش 1400 :
هدف از تهیه این طرح توجیهی باغ تالار عروسی , برآورد هزینه ساخت تالار عروسی با توجه به قیمت ها و هزینه های سال 1400 است , همچنین درامد تالار عروسی که با توجه به تورم و هزینه ها چقدر است ؟ هم بررسی شده است ,این طرح برای گرفتن وام برای ساخت تالار عروسی و همچنین گرفتن مجوز ساخت تالار عروسی مناسب است .


سعی شده است که موارد مهمی که برای سرمایه گذاران در زمینه ساخت باغ تالار مورد اهمیت است از جمله بررسی مکان مناسب برای احداث سالن پذیرایی , موارد مهم در تاسیس تالار ,  بررسی میزان وام برای ساخت تالار عروسی , درامد تالار عروسی , هزینه ساخت تالار عروسی , مجوز ساخت تالار عروسی , بررسی میزان اشتغال زایی طرح, بررسی متراژ مناسب برای تالار عروسی و نکات مهم دیگری که در طرح مورد بررسی قرار گرفته اند.

بخش های تعریف شده در طرح :

  - تالار عروسی

  - رستوران

  - سفره خانه و قلیان سرا

  - خانه کودک

  - باغ  و فضای سبز (باغ آتلیه)

 

طرح توجیهی باغ تالار عروسی

باغ تالار
باغ تالار عروسی  یا تالار های پذیرایی مکانی است که امروزه میزبان مراسمات جشن و شادی و برگزاری مهمانی های بزرگ است , تا چند دهه پیش بیشتر مراسمات در خانه برگزار می شد ,مراسمات به خصوص جشن عروسی رویدادی منحصر به فرد است  که یک بار در طول زندگی هر شخص برگزار می شود. بنابراین در انتخاب مکان برگزاری آن نهایت دقت را کنید.


تالار عروسی نقش زیادی در برگزاری مراسم دارد و اولین چیزی است که  هنگام برنامه ریزی عروسی به آن فکر می کنید مسلما برنامه ریزی برای انتخاب با تالار عروسی  یا باغ تالار مناسب با میمانی تان است  , بعد از اینکه تعداد میهمانان را مشخص کردید، اندازه سالن باید متناسب با این تعداد باشد، بنابراین سالن خیلی کوچک، با تعداد میهمان زیاد و ... انتخاب نکنید.


انواع تالارها
تالارها با توجه به قیمتتاش از فضاهای متنوعی برخوردار است که بزرگترین آنها ممکن است به 1000 میهمان برسد با خدمات پنج ستاره که شایسته بهترین متریال است  و برعکس گروهی از تالار هاهستند  که به دلیل کوچک و متوسط  بودن و کم جمعیت بودنشان مورد استقبال قرار می گیرند .
 تالارهای بزرگ علاوه بر تالارهای اختصاصی برای پذیرایی از عروسی آماده پذیرایی از تمامی مناسبت ها به خصوص مراسم عروسی در سبک مهمانی مجلل یا نامزدی و برگزاری میهمانی برای سای مناسبت ها هستند.
تالار ها معمولا دارای دو سالن مجزا یکی برای بانوام و یک سالن برای آقایان تعریف می شوند.

طرح توجیهی باغ تالار عروسی


باغ تالار
سالن باز و بسته معمولاً کارشناسان برنامه ریزی عروسی توصیه می کنند که سالن ها برای مهمانی تابستانی، در هوای آفتابی و آب و هوای فوق العاده باز  مثل باغ تالار ها باشد، در حالی که در زمستان سالن های بسته بهترین گزینه است.

باغ تالارها از نظر فضای جشن  علاوه بر داشتن تالار ها و فضای اختصاصی عروس داماد دارای باغ و فضای سبزی هستند که لذت برگزاری یک جشن را دو چندان می کند.

نکات مهم در انتخاب باغ یا باغ تالار
مناسبت مهمانی شما
بر این اساس، نوع میهامانی و تعداد میهمانان باید تالار خود راانخاب کنید ,  تالارها هر کدام  دارای مشخصات مهندسی، طراحی های داخلی و فضاهای خاصی است , همانطور که ذکر کردیم - ممکن است  شما به فضا بزیادی برای مراسمات خود نیاز داشته باشید و یا نیاز به یک سالن کوچک داشته باشید , بنابراین ابتدا تعداد میمنان و سپس ایده آل های خود را انتخاب کنید تا با مشخصات مورد نظر شما مطابقت داشته باشد.

بررسی امکانات و خدمات سالن پذیرایی - از جمله فضا , تعداد خدمه , زیبایی طراحی داخلی , محل مناسب پارک ماشین و ... - بعد از تعیین تعداد مهمانان مواردی هستند که حتما باید به آنها دقت داشته باشید , زیرا مسلما می خواهید که میمهانی تان به بهترین شکل برگزار شود .

 باغ تالار عروسی 1400


هزینه تالار
در ادامه به بحث بودجه و هزینه تالار می پردازیم، که بعد از انتخاب تالار به تعداد حاضرینی و مهمانان شما به خصوص  برای صرف نهار و شام بستگی دارد، که باید دقت شود.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که در کدام یک از چهار فصل سال ازدواج می کنید، زیرا هر فصل چشم اندازهای شگفت انگیزی را برای نوع تالار و ویژگی های آن برای برگزاری عروسی فراتر از انتظارات شخصی شما  دارد. اگر تاریخ عروسی در تابستان یا بهار است، باغ تالار ها گزینه‌ای ایده‌آل برای لذت بردن از منظره باغ و فضای با طراوت در مهم‌ترین روزتان هستند، در حالی که بقیه فصل ها بخصوص پاییز و زمستان امکان برگزاری جشن ها در باغ تالار ها نیست.

قیمت تالار عروسی و عوامل تعیین کننده آن
برای اینکه خود را در انتخاب تالار عروسی مناسب با قیمت آن سهیم کنید، از شما دعوت می کنیم قبل اطلاع از قیمت های تالار عروشی به چند نکته توجه کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید، زیرا با گذشت زمان، و نزیدک شدن به تاریخ برگزاری جشن , گزینه ها  و انتخاب های شما محدود می شود، بنابراین شما آزادی انتخاب ندارید. بنابراین  از ابتدا به موارد زیر دقت کنید:

    تعیین تاریخ عروسی به شما و عهمسرتان بستگی دارد، اما اینکه چه روزی از هفته را می خواهید برای برگزاری مهمانی در نظر بگیرید به هزینه شما دارد زیرا می دانید که قیمت رزرو تالار عروسی در تعطیلات رسمی و آخر هفته افزایش می یابد، بنابراین ممکن است ماسم خود را در تاریخ غیر از این ها برگزار کنید.

  1.     برنامه ریزی عروسی را خیلی قبل از تاریخ عروسی شروع کنید.
  2.     تعداد میمانان و هزینه در نظر گرفته شده را تعیین کنید تا بتوانید به نوع و اندازه سالنی که برای شما مناسب است و تضمین کننده برگزاری عروسی مناسب شما و مهمانانتان است برسید.
  3.     به فصلی که در آن ازدواج می کنید و قیمت های رزرو چگونه خواهد بود فکر کنید، اگر عروسی شما در تابستان یا بهار است، باید حداقل چهار ماه قبل رزرو کنید تا بهترین قیمت ها را بگیرید.
  4.     لیستی از خدمات عروسی که در عروسی خود می خواهید بنویسید و سپس سطح کیفیت آنها را بنویسید، زیرا بعداً می خواهید بدانید که این خدمات و امکانات را چگونه می خواهید فرام کنید، از طریق تالار یا ت شخص خودتان که قیمت تالار را تعیین می کند.
  5.    ارائه خدمات و  پذیرایی از میمانان یکی از مهمترین فاکتورهای تالار است که در قیمت تالار تاثیرگذار است و این را در تالار ها و برخی از باغ تالار های عروسی به وضوح مشاهده می کنید پس حتما از شرایط تالار برای این سرویس مطلع شوید.

 

طرح توجیهی باغ تالار عروسی 1400

 

خلاصه گزارش:

 

1-عنوان فعاليت:

طرح توجیهی باغ تالار و رستوران

2-ظرفيت :

-

3-مجري طرح:

-

4-محل اجرا :

-

5-اشتغال طرح :

13نفر

6-سرمايه ثابت طرح :

86016.19میلیون ریال معادل هشت میلیارد و ششصد و یک میلیون و ششصد و نوزده هزارتومان

7-سرمايه در گردش :

1963.35میلیون ریال معادل یکصد و نود و شش میلیون و سیصد و سی و پنج هزارتومان

8-سرمايه گذاري کل طرح :

87979.55میلیون ریال معادل هشت میلیارد و هفتصد و نود و هفت میلیون و نهصد و پنجاه و پنج هزارتومان

9-ميزان زمين طرح :

2224متر مربع

10-ميزان زمين بنا :

1618متر

11-ميزان تسهيلات مورد نياز :

70383.64میلیون ریال معادل هفت میلیارد و سی و هشت میلیون و سیصد و شصت و چهار هزارتومان

12-نوع تسهيلات :

وام 5 ساله

13-نقطه سربه سر :

33.68%

14-مدت برگشت سرمايه :

4 سال

15-نرخ بازدهي سرمايه :

35.54%

16-تورم :

30%

16-نرخ تنزیل :

25%

 

 

فهرست مطالب موجود در طرح توجیهی  باغ تالار و رستوران عروسی pdf +doc نگارش 1400 :
برآورد هزینه های رهن و اجاره برای طرح توجیهی
 باغ تالار عروسی
برآورد محوطه سازی های لازم
برآورد هزینه ساخت و ساز
برآورد هزینه خرید و لیست ماشین آلات و تجهیزات
برآورد تاسیسات عمومی و تجهیزات (تاسیسات)
برآورد وسایل حمل و نقل

برآورد تجهیزات لازم برای طرح توجیهی
 باغ تالار عروسی
برآورد آب ،برق ،سوخت مصرفی
برآورد هزینه تعمیرات ونگهداری
برآورد حقوق و دستمزد نیروی انسانی

برآورد هزینه ثابت
برآورد هزینه های سرمایه ای
برآورد هزینه قبل از بهره برداری
برآورد سرمایه در گردش
برآورد نحوه سرمایه گذاری کل طرح توجیهی
 برآورد هزینه استهلاک پس از اجرای توسعه
برآورد هزینه تولید سالیانه

برآورد قیمت تمام شده
درآمد تالار
درصد فروش در نقطه سربه سر
برآورد سود و زیان ویژه
برآورد سرمایه ثابت سرانه
برآورد کل سرمایه گذاری سرانه
برآورد نرخ بازدهی سرمایه
برآورد دوره برگشت سرمایه
برآورد درصد فروش در نقطه سربه سر
برآورد ارزش افزوده خالص و نا خالص و نسبت های آن

 

طرح بسیار کامل است و همه مطالبی که در بالا گفته شد در طرح موجود است.
طرح آپدیت سال 1400 و شامل فایل ورد و پی دی اف است.

 

نویسنده

سمیه ملکی
قیمت:   62000تومان

جهت سفارش طرح توجیهی با خانم مهندس ملکی تماس بگیرید.(09015516984)

ممکن است از این مطالب خوشتان بیاید

مطالب مرتبط
معرفی دوستان و همکاران

دیدگاه های شما

افزودن یک دیدگاه